top of page

LI SHUN YUAN

LISHUNYUAN.png

LiShunyuan 2001 yılında, Dongguan şehrinde bulunan, Guangdong Eyaleti, ve modern bir standart atölyeler vardır 20000 metrekare, geliştirme 18 yıl sonra, yerli şirket tam bir satış ağı kurdu ve satış sonrası servis sistemi, ürün satış ağ ve satış sonrası servis sistemi, tüm Çin genelinde ürün satışları, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri, Güneydoğu Asya, Güney Amerika, Orta Doğu, Afrika ve benzeri fazla 40 ülke ve Bölgeler ihraç.

Innovation is the core competitiveness of Lishunyuan. Yenilik Lishunyuan'ın temel rekabet gücüdür. The company owns independent intellectual property products including rigid box series, clamshell box series,widely used in the production of gift boxes, mobile phone boxes, cosmetic boxes, liquor & wine boxes , and other boutique boxes. Şirket yaygın hediye kutuları, cep telefonu kutuları, kozmetik kutuları, likör ve şarap kutuları, ve diğer butik kutuları üretiminde kullanılan sert kutu serisi, kapaklı kutu serisi de dahil olmak üzere bağımsız fikri mülkiyet ürünleri var.

Lishunyuan adheres to the development concept of “customer first, service to the world” and adheres to the development strategy of“keep improving and bring forth the old and new”. Lishunyuan “önce müşteri, dünyaya hizmet” geliştirme kavramına bağlı kalıyor ve “eski ve yeniyi geliştirmeye devam et ve geliştir” stratejisine bağlı kalıyor. Lishunyuan devotes itself to the development of new products with high performance and high efficiency in the industry and leads the rapid development of intelligent automation in the industry. Lishunyuan, sektörde yüksek performans ve yüksek verimlilik ile yeni ürünlerin geliştirilmesine kendini adamış ve sektördeki akıllı otomasyonun hızlı gelişimine öncülük etmektedir.

ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN

Aktifmak Matbaa Makinaları

Matbaa Makinaları

bottom of page