top of page

KDX MACHINE

Screen Shot 2020-12-01 at 03.35.48.png

Hangzhou Kangdex'in Machinery Co, Ltd, Ar-Ge, üretim, satış ve baskı sonrası işleme ve dekorasyon ekipmanları hizmet konusunda uzmanlaşmış, müşterilerinin ihtiyaçlarına entegre hizmetler veren bir firmadır. Otuz yılı aşkın deneyimleri ile, artık baskı ve ambalaj sektöründe önde gelen ekipman tedarikçilerinden biridir.

 

KDX ,İngiltere'den Arjantin'e, Polonya'dan Güney Afrika'ya, Japonya'dan Bulgaristan'a kadar dünyanın her yerindeki müşterileri destekleyen, tüm sektördeki en güçlü hizmet ekibine sahiptir. Şirket aynı zamanda farklı kıtalarda ortakları ve bayileri ile, küresel pazarda güçlü bir pazarlama ağına sahiptir. Nerede olursanız olun, KDX ürün ve hizmetleri sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak.

 

KDX ,Uv vernikleme makinesinden Mürekkep Püskürtmeli baskı makinesine,  kompakt ve küçük termal film laminatörlerinden tam boy endüstriyel çift fonksiyonlu laminasyon makinelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.. KDX ayrıca müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş ekipmanlar da sağlamaktadır. 

ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN

Aktifmak Matbaa Makinaları

Matbaa Makinaları

bottom of page