top of page

HONGTAI

WhatsApp Image 2021-07-06 at 15.20.03 (1).jpeg

Ningbo Hongtai Paketi Yeni Malzeme Teknolojisi, kağıt bardak, kağıt tabak, kağıt kase, kağıt peçete vb. Dahil olmak üzere günlük ve mevsimlik kağıt ürünlerinde uzmanlaşmış bir üreticidir. 15 yıldan fazla bir süredir basılı kağıt ürünleri endüstrisine adanmıştır.

 

Fabrikanın inşaat alanı, ofset baskı makineleri, flekso baskı makineleri, vernik makineleri, otomatik kesim makineleri ve kendi bünyesinde donatılmış figürasyon makineleri dahil olmak üzere kapsamlı tesislerle yaklaşık 11.000 m2'dir. Kalite yönetimimiz ISO9001 ile uyumludur ve ürünlerimiz FDA, EX ve LFGB uyumludur.

 

Target, Wal-mart, Woolworths, TJ-maxx, CVS gibi ana müşterilerimize sağlam tedarik zincirlerimiz ve bunun dışında Kuzey Amerika, Avustralya ve Batı Avrupa'dan müşterilerimizle uzun vadeli ilişkilerimiz var. İnsanlar, güvenilir OEM ve ODM hizmetlerimiz için Hongtai Paketi ile çalışmaktan çok memnunlar.

 

Şirket, teknolojiyi geliştirme ve ürün tasarlama konusunda sürekli Ar-Ge yeteneğine sahiptir. Deneyimli ekibimiz, satış öncesi, servis sonrası ve sorun gidermeden en iyi desteğiniz olacaktır. Hongtai Paketinde kalite ruhtur, servis sonrası anahtardır ve fiyatlandırma, müşterilere sunabileceğimiz en iyisidir.

ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN

Aktifmak Matbaa Makinaları

Matbaa Makinaları

bottom of page