top of page

DAYUAN

logo.png

DaYuan Industrial Co., Ltd (Zhongshan Dayuan Akıllı İmalat Co., Ltd). çevre dostu kağıt işleme makineleri ve kağıt ürünlerinin profesyonel bir tedarikçisidir. "Müşteriler için Değer Yaratın" kurumsal geliştirme misyonunun ardından 1995 yılında kurulmuştur. Şirket, Sun Yat Sen'in memleketi olan Zhongshan, Guangdong'da bulunmaktadır


Çin'deki çevre dostu kağıt işleme makinelerinin kendi kendine yenilikçi gelişimini gerçekleştiren şirketlerden biri olan Dayuan, büyümesi sırasında ülke içinden ve dışından kapsamlı bir takdir ve övgü aldı. Şimdi, Çin'de çevre dostu kağıt üretim alanının lider tedarikçisi haline geldi.

20 yılı aşkın keşif ve geliştirme ile birlikte, çeşitli yenilikçi ürün serilerinin satış hacmi (dondurma kağıt koni makinesi, hamburger kutuları şekillendirme makinesi, kağıt koni fincan makinesi, otomatik delme makinesi, pencere yapıştırma makinesi, rulo kağıt kesme ve geri sarma makinesi , balmumu kaplama makinesi ve yemek kutusu tarım makinesi, vb.) istikrarlı bir şekilde büyüyor. Ürünler ayrıca 70'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiş olup, yurt içi ve yurt dışı müşteriler tarafından olumlu bir şekilde incelenmektedir. Dayuan sürekli gelişimi ile, müşterilerin özel ihtiyaçları için özelleştirilmiş makineler sağlayabilir.

Dayuan profesyonel makineleri tarafından üretilen kağıt koni bardak, halihazırda piyasaya çıkmıştır ve ilgili ulusal sağlık departmanının standardını karşılar.Dayuan kağıt koni bardağı 2010 yılında Shanghai World Expo'da kullanıldı. Ayrıca Pekin Başkent Havaalanı, Shanghai Pudong Uluslararası Havaalanı ve Hongqiao Havaalanı gibi çeşitli halka açık yerlerde kullanılıyor. 


Dayuan personelinin, ulusal endüstriye teknoloji üretme ve ısrarlı ruhu için yorulmak bilmeyen arayışı, Çin'in kendi kağıt işleme makinelerini geliştirebileceğini ve üretebileceğini kanıtlıyor. Dayuan, her ürünü bir Avrupa standardına göre tasarlar ve üretir. Yüksek verimlilik, stabilizasyon ve dayanıklılık her zaman Dayuan'ın makinelerinin parlak noktalarıdır.

ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN

Aktifmak Matbaa Makinaları

Matbaa Makinaları

bottom of page